Kariéra – Hledá se grafik!

Do našeho týmu hledáme kreativní samostatnou a spolehlivou kolegyni či kolegu, který bude mít na starosti především vytváření grafických návrhů, zpracování marketingových materiálů a grafiky pro web, inzerci apod. Budeš mít prostor pro realizaci vlastních nápadů. Nabízíme zajímavou a různorodou práci vhodnou i pro absolventy, díky které budeš mít možnost dělat něco nejen pro sebe, ale i pro klienty nejen z České republiky.

Jaká bude Tvoje pracovní náplň?

Grafické návrhy a zpracování marketingových a propagačních materiálů
Výroba propagační a reklamní grafiky pro korporátní web, inzerci apod.
Grafické návrhy a zpracování vizuálních identit nových projektů

Co od Tebe očekáváme?

Znalost práce v programech Adobe (Illustrator, InDesign, Photoshop)
Znalost typografických pravidel a cit pro design
Uživatelská znalost MS Office
Kreativní myšlení
Spolehlivost, pečlivost, zodpovědný přístup
Schopnost samostatné práce i práce v týmu
Schopnost práce pod tlakem

Co Ti můžeme nabídnout?

Zajímavou různorodou práci, ze začátku jako externí spolupráci
Kancelář v centru Plzně
Přátelský pracovní kolektiv, který je připraven pomáhat při zaučování a být Ti oporou
Možnost dalšího rozvoje, ať už prostřednictvím každodenní praxe nebo dalšího vzdělávání

V případě zájmu nám pošli Tvůj životopis a odkaz na Tvé portfolio na adresu info@oncemedia.cz a my tě budeme kontaktovat.